„Epicka opowieść” z muzealnym tabletem. Rodzinna majówka w Muzeum Pana Tadeusza

W długi weekend majowy zapraszamy na specjalne zwiedzanie wystawy stałej „Rękopis »Pana Tadeusza«”, które urozmaici gra „Epicka opowieść” dostępna na muzealnych tabletach. Dodatkową atrakcją będzie specjalnie przygotowana sala rodzinnego relaksu.

  • 1–3 maja 2019, godz. 9.00–17.00

Zapraszamy w niesamowitą podróż, w trakcie której odwiedzicie romantyczną bibliotekę, zagracie koncert fortepianowy, pomożecie podać kawę gościom, a nawet uratujecie biesiadników przed mrówkami! To tylko część zadań, które czekają na zwiedzających podczas tej wyjątkowej wyprawy w świat poematu Adama Mickiewicza.

Po muzealnych przygodach strudzeni wędrowcy będą mogli odpocząć w specjalnie przygotowanej sali rodzinnego relaksu, a w niej miękkie kanapy, przyjemna muzyka i umilacze czasu. Na najwytrwalszych czeka w niej również rodzinna gra „Epicka Wyprawa”.

Od 1 do 3 maja 2019 w kasach muzeum dostępne będą tablety z grą „Epicka opowieść”. W różnych miejscach ekspozycji stałej „Rękopis »Pana Tadeusza«” znajdziemy zaś naklejki z QR kodami, dzięki którym przeżyjemy wspaniałą muzealną przygodę.

Zachęcamy do rodzinnego zwiedzania #muzealniaki!

  • Tablety będą wydawane bezpłatnie do każdego biletu rodzinnego w ramach dostępności. 
  • Gra w języku polskim, angielskim lub niemieckim.

Data

Maj 01 2019 - Maj 03 2019

Czas

09:00 - 17:00

Lokalizacja

Muzeum Pana Tadeusza
Rynek 6, 50-106 Wrocław
Muzeum Pana Tadeusza

Organizator

Muzeum Pana Tadeusza
Telefon
info@ossolineum.pl
Email
tel. 71 75 50 640
Strona WWW
https://muzeumpanatadeusza.ossolineum.pl/pl/
QR Code