LITERACKI WROCŁAW

Aktualności

#TataTeżCzyta2024 – kampania i poradnik.   Włącz się!
23.05.2024
#TataTeżCzyta2024 – kampania i poradnik. Włącz się!

Trwa kampania #TataTeżCzyta2024! Dowiedz się więcej i pobierz poradnik „Supermoc książek #TataTeżCzyta2024”. Ambasadorami akcji zostali m.in. Łukasz Dominiak, Łukasz „Juras” Jurkowski, Kamil Nowak, Marcin Perfuński i Wiesław Nowobilski, Katarzyna Zielińska, Anna Dereszowska, Magda Kordaszewska i Joanna Flis. Akcję wsparli również Anna i Robert Lewandowscy.

Czytaj dalej
9. Międzynarodowy Festiwal Poezji Silesius | PROGRAM
24.04.2024
9. Międzynarodowy Festiwal Poezji Silesius | PROGRAM

Znany jest program 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Poezji Silesius, którego tematem przewodnim będzie w tym roku SUKCES. To wokół tego zagadnienia odbędą się debaty, dyskusje i spotkania. Poznamy także nominacje do tegorocznej Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius oraz nazwisko osoby nagrodzonej Silesiusem za całokształt twórczości.

Czytaj dalej
Otwarcie ogródków klubu PROZA!
23.04.2024
Otwarcie ogródków klubu PROZA!

Sezon spotkań i relaksu w ogródkach uważamy za otwarty! Od najbliższej soboty 27 kwietnia zapraszamy do naszych dwóch ogródków. Jeden z nich znajdziecie w samym Rynku (obok baru Vega), a drugi tuż obok – w zacisznej uliczce Przejście Garncarskie 2 (przy wejściu do Wrocławskiego Domu Literatury). Majówka u nas zaczyna się już od wtorku 30 kwietnia. Zapraszamy!

Czytaj dalej