Aktualności

Zasady uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w ramach Jesieni we Wrocławiu Mieście Literatury

02.10.2020

O ile nie zaznaczono inaczej, wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Jesieni we Wrocławiu Mieście Literatury jest wolny. Informacje o wejściówkach na wydarzenia organizowane przez Fundację Olgi Tokarczuk (Spacer performatywny po willi Karpowiczów i #Zezwierzęcej) znajdują się na fanpejdżu Fundacji OT.

Wejściówki na Rocznicę przyznania literackiej Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk dostępne będą od 6 października 2020. Link do pobrania wejściówek zostanie opublikowany na stronie literatura.wroclaw.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Na wszystkie wydarzenia zapraszamy osoby zdrowe, nieprzebywające na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Każdy uczestnik wydarzenia w klubie Proza będzie zobowiązany do złożenia oświadczenia w tym zakresie – można je pobrać na stronie internetowej [poniżej] lub też wypełnić wersję papierową dostępną przed wydarzeniem w klubie Proza. Na terenie klubu Proza dostępne są płyny do dezynfekcji, obowiązkowe jest też zakrywanie ust i nosa.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i pobrania oświadczenia. Prosimy też o wcześniejsze przybycie na organizowane przez nas spotkania.

Przypominamy również, iż ogromną większość wydarzeń w ramach Jesieni we Wrocławiu Mieście Literatury będzie można obejrzeć online na naszej stronie i na Facebooku!

fot. Max Pflegel/Wrocławski Dom Literatury