Kontakt

Wrocławski Dom Literatury
Przejście Garncarskie 2, 50-107 Wrocław
e-mail: sekretariat@literatura.wroclaw.pl
tel. (71) 364 69 71
fax (71) 346 08 23

Dyrektor
Irek Grin
e-mail: sekretariat@literatura.wroclaw.pl

Zastępczyni dyrektora (Dyrektor Targów)
Anna Morawiecka
e-mail: anna.morawiecka@literatura.wroclaw.pl

Sekretariat
e-mail: sekretariat@literatura.wroclaw.pl
tel. 71 364 69 71, fax (71) 346 08 23

Inspektor ochrony danych osobowych
Ewa Więcław
e-mail: iod@literatura.wroclaw.pl
tel. 665 408 607

Dział Programowy:

Katarzyna Janusik (kierowniczka działu)
e-mail: katarzyna.janusik@literatura.wroclaw.pl
tel. 71 364 69 71

Łukasz Antoniewicz
e-mail: lukasz.antoniewicz@literatura.wroclaw.pl
tel. 71 364 69 71

Marta Kiewel
e-mail: marta.kiewel@literatura.wroclaw.pl
tel. 534 997 315

Agata Matkowska
e-mail: agata.matkowska@domliteratury.wroc.pl
tel. 794 298 027

Waldemar Mazur
e-mail: waldemar.mazur@literatura.wroclaw.pl
tel. 71 364 69 71, 501 822 362

Biuro Nagrody Silesius i Nagrody Angelus
Izabella Zalewska
e-mail: izabella.zalewska@literatura.wroclaw.pl
tel. 71 364 69 71

PR/Media/Marketing
Katarzyna Janusik (kierowniczka działu)
e-mail: katarzyna.janusik@literatura.wroclaw.pl
tel. 71 364 69 71

Aleksandra Konopko
e-mail: aleksandra.konopko@literatura.wroclaw.pl
tel.795 827 478

Kierownik administracji
Ryszard Ressel
e-mail: ryszard.ressel@literatura.wroclaw.pl
tel. 667 857 267

Księgowość:

Krzysztof Mitas (Główny Księgowy)
e-mail: krzysztof.mitas@literatura.wroclaw.pl
tel. 71 364 69 71

Ewa Trzciałkowska-Kinal
e-mail: ewa.trzcialkowska@literatura.wroclaw.pl

Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Dyrektor
Anna Morawiecka
e-mail: anna.morawiecka@literatura.wroclaw.pl

Kontakt dla wydawnictw (zgłoszenia, program, współpraca)
Marta Kiewel
e-mail: marta.kiewel@literatura.wroclaw.pl
tel. 534 997 315

Kontakt dla wystawców (stoiska, logistyka)
Ryszard Ressel
e-mail: ryszard.ressel@literatura.wroclaw.pl
tel. 667 857 267

Kontakt dla mediów
Aleksandra Konopko
e-mail: aleksandra.konopko@literatura.wroclaw.pl
tel. 795 827 478

Wydawnictwo Warstwy

Redaktor naczelny
Irek Grin
e-mail: sekretariat@literatura.wroclaw.pl

Redaktor prowadzący
Dawid Skrabek
e-mail: dawid.skrabek@literatura.wroclaw.pl
tel. 531 236 058

Redaktor
Emil Pasierski
e-mail: emil.pasierski@literatura.wroclaw.pl
tel. 71 721 53 10

Dystrybucja
Małgorzata Konieczna
e-mail: malgorzata.konieczna@literatura.wroclaw.pl
tel. 530 691 071

PR/Media/Marketing
Jagoda Malanin
e-mail: j.malanin@domliteratury.wroc.pl
tel. +48 535 633 069

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”