Aktualności

Klub Proza znowu otwarty dla publiczności!

12.02.2021

Po długich miesiącach przerwy wynikającej z obostrzeń pandemicznych nareszcie znów otwieramy organizowane przez nas w Klubie Proza wydarzenia dla publiczności. Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zapraszamy osoby zdrowe i nieprzebywające na kwarantannie. Na terenie Prozy obowiązuje zachowanie dystansu między uczestnikami, zakrywanie ust i nosa, zapewniamy płyny do dezynfekcji. Szczegółowe wytyczne zawarte są w regulaminie i oświadczeniu COVID-19 (które musi wypełnić każdy nasz gość) – dostępnych poniżej.

A w jakich wydarzeniach będziecie mogli uczestniczyć w najbliższym czasie? Już 18 lutego zapraszamy na bardzo wrocławską premierę książki Eugeniusza Dębskiego Kogel-Nobel (Wydawnictwo Warstwy) – która opowiada o pewnym (fikcyjnym) wrocławskim Nobliście, ale napisana została na dłuuugo przed tym, jak nasze miasto zyskało całkiem realną laureatkę literackiej Nagrody Nobla. Rozmowę z autorem poprowadzi Irek Grin. 23 lutego o najnowszej książce eseistycznej Andrzeja Zawady Pracownia literacka (również Wydawnictwo Warstwy) porozmawia z autorem Stanisław Bereś – będzie to więc spotkanie na szczycie wrocławskich literaturoznawców. A 26 lutego porozmawiamy o (licznych) problemach transportu publicznego w Polsce – w ramach cyklu „Oblicza katastrofy” Prozę odwiedzi Olga Gitkiewicz, autorka głośnego reportażu Nie zdążę i Jakub Nowotarski, prezes Akcji Miasto.

Jak wziąć udział w wydarzeniach? Wystarczy zapisać się pod adresem info@literatura.wroclaw.pl (podając swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu) lub telefonicznie od poniedziałku do piątku między 8.00 i 16.00 pod numerem 71 364 69 71. Zapraszamy i czekamy na Was!

Regulamin i oświadczenie COVID-19 do pobrania dostępne poniżej. Przypominamy, że lokale gastronomiczne wciąż pozostają zamknięte i bar w Prozie również będzie nieczynny.